Hakkımızda

Acentemizin mevcut portföyüne ve yeni müşterilerine turistik hizmetlerde farklı ve kolaylaştırıcı çözümler bularak pazarda ki rekabette bir adım önde olmayı, bilgi ve deneyimleriyle müşterilere alternatifler sunmayı, gelecekte olası gelişmeleri araştıran ve pazarda bu değişikliklerin öncüsü olmayı, müşteri memnuniyeti ve karlılığı ön planda tutmayı, iş ahlakı, dürüstlük , itibarlı tanınmış bir marka olmayı ve kalitemizden taviz vermeden pazarda öncü bir acente olmayı planlamıştır.

Vizyonumuz ise yenilikçi ve farklı çözümler üreterek, müşterilerimize, personelimize, iş ortaklarımıza en üst düzeyde değer vererek pazarda lider olmaktır.

Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan tatilside.com çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikleri arasında bulunmaktadır.

Farkımız ise sadece turizm ve hizmet sektörüne hizmet vermekteyiz. Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız.

Özel tercihlere çabuk cevap veririz. Fiyat çeşitliliğini yeni projelerle sunarız. 365 gün ücretsiz tatil danışmanlığı yaparız.

Avantajlarımız, Seyahat ortaklığı, Ürün çeşitliliği, giderlerde tasarruf, zaman yönetimi, son dakika fırsatları, en uygun ödeme seçenekleri ile rezervasyon olanağı, kalite güvencesi, seçim esnekliği, bilgi güvenliği, görsel zenginlik ve online  rezervasyon olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizler için hazırladığımız www.tatilside.com adresi ve çağrı merkezimizden online rezervasyonlarınızı alıyor, güvenli ödeme kaynaklarından faydalandırıyoruz.

Özel yetiştirilmiş  CALL CENTER ekibimizle size en uygun içerikleri sunabilmemiz için 7/24 çağrılarınıza cevap veriyor. rezervasyon ve danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Sizi Arayalım