Netyazılım

Tatilside.com web sitesi ve acentenin online olarak yönetildiği AYSİSTEM acenta yönetim otomasyonu NET YAZILIM firması tarafından tasarlanmış ve yazılmıştır. NET YAZILIM yazılım ve bilişim alanındaki deneyimlerini otelcilik ve turizm sektörüne aktaran uzmanlardan oluşmaktadır. Yazılım uzmanları olarak turizm ve otecilik sektöründe yeni nesil pazarlama ve işletme hizmetlerinin iyi bir yazılım ile yapılacağının farkında olduğumuzdan, 2015 yılında otelcilik ve turizm seyahat alanında işletmecilerin işlerini kolaylaştıracak yazılımlar ve paket proğramları geliştirmeye başladık.

Neler yapıyoruz? Acenta Yönetim Sistemleri ( AYSİSTEM ) ;

TURSAB ( Türkiye Turizm ve Seyahat Acentaları Birliği ) ' a bağlı irili ufaklı otel, tur, gezi, uçak bileti satışı yapan ve organize eden seyehat acentalarımızın operasyonlarını kolaylaştırmak ve az bir iş gücü ile yönetilmesini sağlamak amacı ile geliştirdiğimiz paket yazılımdır. Bu paket proğramla günlük rezervasyon raporları, günlük, aylık, yıllık bazda satış raporları, personel, otel, tur vs performans raporları gibi ihtiyacımız olan her türlü raporları ekranımızda tek panelden takip edebiliyoruz. Web ve bulut tabanlı çalışan bu mükemmel acenta sistemi sayeside şirketimizi cep telefonumuzdan veya tabletimizden nerede olursak olalım rahatlıkla yönetebiliyoruz.

NETSOCİAL Sosyal Medya Yönetim Programı ;


Günümüzde sosyal medya kanalları insanların en çok zaman harcadıkları mecralar haline gelmiştir. Buda tüm otellerin, turizm ve seyehat acentalarının sosyal medyada var olmasını, ziyaretçiler ile etkileşim halinde olmalarını zorunlu kılmıştır. Günümüzde sosyal medya firmalarının sayısı ise her geçen gün artış sağlamaktadır. Buda işletmelerin sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, içerik paylaşımları ve gelen sorulara yanıtların verilmesi, potansiyel müşterilerimizle etkileşim halinde bulunmak işletmeler için büyük bir külfet haline gelmeye başladı. NETSOCIAL işte bu noktada işletmelerin imdadına yetişmektedir. 1 personel ile tüm sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, içeriklerin otomatik paylaşılması ve tüm hesaplardan gelen mesajların tek panelden görüntülenerek yanıtlanması zamandan ve personel giderinden büyük tasarruf sağlamaktadır. NETSOCİAL proğramı ve uygulaması ile artık sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi için 10'larca personel istihdam etmenize gerek kalmayacak, tüm hesaplarınızı tek panelden kendiniz rahatlıkla yönetebileceksiniz.

Çağrı Merkezi Yönetim / Santral Programı ;


Oteller, tatil köyleri, tur gezi organizasyonları yapan seyehat acentalarının satışlarının büyük bir çoğunluğu hala telefon ile yapıldığından dolayı, otellerin ve acentaların çağrı merkezleri oluşturmaları büyük bir önem arz etmektedir. NET YAZILIM firması olarak otellerimizin ve seyehat acentalarımızın çağrı / telefon görüşmelerini en iyi şekilde yönetecek özel yazımlar üretmeye devam ediyoruz.

Web Sitesi Yapımı ;


Otellere, turizm acentalarına yönelik SEO uyumlu modern internet sayfaları kurulumu yapıyoruz. Siteleri kurarken kullandığımız tüm scriptler kendi yazılım ekibimiz tarafından özenle son web teknolojileri kurallarına uygun bir şekilde yazılmış ve kullanıcı dostudur. Kendi yönetim paneliniz olan web siteniz üzerinde istediğiniz içeriği değiştirmeyi ev güncellemeyi 24 saat kimseye ihtiyaç duyamadan değiştirebileceksiniz.

Uygulama Geliştirme Hizmetleri ;


Mobil ve akıllı telefonların günümüzde kullanımı iyice artması ile artık internet kullanımının %90'ı cep telefonları üzerinden gerçekleşmektedir. Buda işletmelerin ziyaretçilerine ve müşterilerine daha kolay site, ürün ve hizmet görüntülenmesi sağlanması amacı ile web siteleri için aplikasyonlar geliştirmelerini zorunlu kılmıştır. NET YAZILIM olarak, başta turizm otelcilik ve seyahat acenteleri olmak üzere tüm sektörlerdeki firmaları için IOS, ANDROID tabanlı uygulamalar geliştiriyoruz.

 

NET YAZILIM web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayın. 

  

Müsait Değil
Detay İçin Müşteri Hizmetlerimiz 0242 606 0 391 Ulaşabilirsiniz.