Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Güvenli Turizm Sertifikası, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca başlatılan ve TÜRKAK (Türkiye Akreditasyon Kurumu) tarafından başlatılan bir uygulamadır. Belge alımı zorunluluk teşkil etmemekle beraber, gönüllü olarak Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu korona virüs tedbirleri ve hijyen uygulamalarının gerekliliklerini yerine getiren tesislere verilmektedir. Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazanmış tesisler, yetkili akreditasyon firmaları tarafından düzenli olarak sağlık ve hijyen kriterlerine uygunluğu açısından denetlenmektedir.  Ayrıca, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın internet sitesinden bu tesisler duyurulacaktır. Tesislerde ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ misafirlerin görebilecekleri bir alana yerleştirilerek ve belgenin üzerindeki kare kod uygulaması ile misafirler denetleyici firmaların almış oldukları kayıtları görebilecektir.

370
370,00
Gecelik Kişi Başı Fiyatı
Hemen Rezervasyon Yapın
  • Şezlong/Şemsiye/Minder
  • Kiralık kasa (*)
  • Otel
Kişi (2)
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
2.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
3.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
4.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
Tamam
1 Oda için Toplam Kişi Sayısıdır.

Otel Olanakları

Otel Bilgileri

Genel Bilgi

Hotel Albos, Akdeniz’in en sevilen tatil ve turizm bölgelerinden biri olan Antalya’ya bağlı Kumluca Adrasan’da misafirlerine kapılarını açmaktadır. Tesisin bahçesinde kaydıraklı büyük bir açık havuzu bulunmaktadır. Misafirler bu havuzda gün boyunca serinleyebilir, havuz terasında yer alan şezlong ve şemsiyelerle güneş banyosu yapabilirler. Minik konuklar için de hem kaydıraklı havuz hem de yüzme havuzu vardır.

Tesis

Hotel Albos’un açık renklerde aydınlık bir dekorasyona sahip olan tesisin tüm konaklama birimlerinde split klima, mini bar ve elektrikli su ısıtıcısı bulunur. Ayrıca odaların hepsinde uydu kanallarının yayınına sahip düz ekran TV ve balkon bulunur. Konukların konforu için tüm birimlerde 7/24 sıcak suya sahip duşlu özel banyo, WC yer alır. Temiz banyo havluları, saç kurutma makinesi, terlikler ve ücretsiz malzemeleri tüm en süit banyolarda yer alır.
Her sabah misafirlerin güne zinde başlayabilmeleri amacıyla sınırsız çay ve mevsim meyveleri eşliğinde açık büfe kahvaltı servis edilir.

Balayi

Balayı Bilgisi Bulunmamaktadır.

Yeme İçme

Yeme İçme Bilgisi Bulunmamaktadır.

Ücretli Aktiviteler

Ücretli Aktivite Bilgisi Bulunmamaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler

Ücretsiz Aktivite Bilgisi Bulunmamaktadır.

Havuz

Havuz Bilgisi Bulunmamaktadır.

Mesafe

Antalya Havalimanı: 109 km

Kumluca Otogarı: 30 km

Kumluca Obalar Plajı: 28 km

Otel Konsepti

Oda Kahvaltı

Otel Konumu

Başarılı
Müsait Değil
Detay İçin Müşteri Hizmetlerimiz 0242 606 0 391 Ulaşabilirsiniz.