Catty Cats Garden Hotel

Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Güvenli Turizm Sertifikası, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca başlatılan ve TÜRKAK (Türkiye Akreditasyon Kurumu) tarafından başlatılan bir uygulamadır. Belge alımı zorunluluk teşkil etmemekle beraber, gönüllü olarak Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu korona virüs tedbirleri ve hijyen uygulamalarının gerekliliklerini yerine getiren tesislere verilmektedir. Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazanmış tesisler, yetkili akreditasyon firmaları tarafından düzenli olarak sağlık ve hijyen kriterlerine uygunluğu açısından denetlenmektedir.  Ayrıca, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın internet sitesinden bu tesisler duyurulacaktır. Tesislerde ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ misafirlerin görebilecekleri bir alana yerleştirilerek ve belgenin üzerindeki kare kod uygulaması ile misafirler denetleyici firmaların almış oldukları kayıtları görebilecektir.

501,6
418
Gecelik Kişi Başı Fiyatı
Hemen Rezervasyon Yapın
  • Türk hamamı
  • Animasyon
  • Kiralık kasa (*)
  • Telefon (*)
  • Fax (*)
  • Doktor (*)
  • Kuaför (*)
  • Otel
Kişi (2)
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
2.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
3.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
4.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
Tamam
1 Oda için Toplam Kişi Sayısıdır.

Otel Olanakları

  • Bar Su Kaydırağı Çocuk Kulübü Havuz Bar Klima
  • Doktor Hamam Minimarket Emanet Kasa Döviz Alım / Satım Fax / Fotokopi Havaalanı Servisi (Ücretli) Kuaför / Güzellik Merkezi

Otel Bilgileri

Yaz
Kış

Genel Bilgi

Antalya, Manavgat’ta portakal, limon ve zeytin ağaçlarının bulunduğu bir bahçe içinde hizmet veren Cats Garden Hotel, misafirlerine unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor.

Tesis

Tesis Bilgisi Bulunmamaktadır.

Balayi

Balayı çiftlerine özel oda süslemesi, meyve sepeti ve şarap ikram edilmektedir.

Yeme İçme

Her Şey Dahil Açık Büfe Kahvaltı 8:30-10:00 Öğlen Yemeği 12:30-14:00 Snack & Pasta Saati 12:00-17:00 Akşam Yemeği 19 :30-21:00 Alkollü ve Alkolsüz İçecekler 10:30 – 22:30 Ala Carte Restaurant Bar 150 kişilik açık ve kapalı kısımdan oluşan A'La Carte Restaurantımızda Türk ve Avrupa mutfaklarından değişik tatlar tadabilirsiniz.Konusunda uzman şeflerimiz, sizler için yörenin en taze ve özenle seçilmiş meyve ve sebzeleri ile damak tadınıza hitap eden zengin bir menü ile hizmetinizde. Ala Carte Restaurant Bar 150 kişilik açık ve kapalı kısımdan oluşan A'La Carte Restaurantımızda Türk ve Avrupa mutfaklarından değişik tatlar tadabilirsiniz.Konusunda uzman şeflerimiz, sizler için yörenin en taze ve özenle seçilmiş meyve ve sebzeleri ile damak tadınıza hitap eden zengin bir menü ile hizmetinizde ... Snack Bar Gün içerisinde belirlenen saatler arasında, yerli ve ithal, alkollü ve alkolsüz içecek servisleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.Havuz başında, restaurant - bar bölümünde, tüm açık ve kapalı alanlarda içecek servisimiz mevcuttur.

Ücretli Aktiviteler

Doktor Hamam Minimarket Emanet Kasa Döviz Alım / Satım Fax / Fotokopi Havaalanı Servisi (Ücretli) Kuaför / Güzellik Merkezi

Ücretsiz Aktiviteler

Bar Su Kaydırağı Çocuk Kulübü Havuz Bar Klima

Havuz

Açık Havuz Çocuk havuzu

Çocuk için

Tatil en değerli varlığımız çocuklarımız için de özeldir. Onların tatillerini güzel geçirmesi, gün akışı içinde sıkılmamaları ve tekrar eden aktivitelerden ziyade, farklı, ilgi ve becerilerini ortaya çıkarabilecek, aynı zamanda da onları eğlendirecek çeşitli etkinliklerde bulunmaları için gerekli her türlü ortamı otelimizde sağlıyoruz.

Mesafe

Denize Uzaklık 900 mt. Şehir M. Uzaklık 5 km. Hava A. Uzaklık 55 km.

Otel Konsepti

Otel Konsepti Bilgi Bulunmamaktadır.

Oda Tipi

Oda Tipi Bilgisi Bulunmamaktadır.

Kampanya

Kampanya Bilgisi Bulunmamaktadır.

Otel Konumu

Başarılı
Müsait Değil
Detay İçin Müşteri Hizmetlerimiz 0242 606 0 391 Ulaşabilirsiniz.