Arsi Blue Beach Hotel

Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Güvenli Turizm Sertifikası, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca başlatılan ve TÜRKAK (Türkiye Akreditasyon Kurumu) tarafından başlatılan bir uygulamadır. Belge alımı zorunluluk teşkil etmemekle beraber, gönüllü olarak Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu korona virüs tedbirleri ve hijyen uygulamalarının gerekliliklerini yerine getiren tesislere verilmektedir. Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazanmış tesisler, yetkili akreditasyon firmaları tarafından düzenli olarak sağlık ve hijyen kriterlerine uygunluğu açısından denetlenmektedir.  Ayrıca, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın internet sitesinden bu tesisler duyurulacaktır. Tesislerde ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ misafirlerin görebilecekleri bir alana yerleştirilerek ve belgenin üzerindeki kare kod uygulaması ile misafirler denetleyici firmaların almış oldukları kayıtları görebilecektir.

1980
1650
Gecelik Kişi Başı Fiyatı
Hemen Rezervasyon Yapın
 • Türk hamamı
 • Wi-Fi (Ortak Alanlarda)
 • Animasyon
 • Kiralık kasa (*)
 • Çamaşır yıkama ve ütüleme (*)
 • Telefon (*)
 • Fax (*)
 • Doktor (*)
 • Kese (*)
 • Sauna (*)
 • Masaj (*)
 • Otel
Kişi (2)
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
2.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
3.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
4.Çocuk Yaşı
2 - 11 Yaş
-
+
Tamam
1 Oda için Toplam Kişi Sayısıdır.

Otel Olanakları

 • Asansör Çocuk Havuzu Açık Havuz Kablosuz İnternet Açık Restoran Kapalı Restoran Toplantı Salonu Karma Kaydıraklı Havuz
 • Fotoğraf Servisi Doktor Telefon ve Faks Hizmeti Masaj, Kese ve Cilt Bakımları Sauna Türk Kahvesi Telefon Ütü Servisi Çamaşırhane (Yıkama,ütü) Hamam Spa Merkezi Emanet Kasa

Otel Bilgileri

Yaz
Kış

Genel Bilgi

Genel Bilgi Bulunmamaktadır.

Tesis

Alanya Tosmur'da bulunan Arsi Blue Beach otelimiz toplam 123 odadan oluşmaktadır. Odalarımızın tamamına yakını deniz ve havuz manzaralı olup manzara açısından bir çok yerde bulunmayan eşsiz bir özelliğe sahiptir. Deniz manzaralı odalarımızın bir kısmı duvar yerine cam dekorasyon ile dizayn edilmiş olup odanızı n içindeyken panoramik şekilde deniz manzarasını izleme keyfine sahip olabilirsiniz. Tesisimiz 2020 yılında yenilenmiş olup siz değerli misafirlerimizin konaklama hizmetine sunulmuştur. Tesisimizde 1adetkaydıraklı havuz, 1 adet ise çocuk havuzu bulunmaktadır. Her bir detay enince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan tesisimizde kapalı havuz, fitness, Spa ve buhar odası bulunmaktadır. Kapalı havuz dahil olmak üzere otelimizin her alanında wifi hizmetimiz mevcut olup siz değerli misafirlerimizin kullanımına ücretsiz olarak sunulmuştur.

Balayi

Balayı misafirlerimizin kendilerini özel hissedecekleri odalarında şarap, meyve sepeti ve oda süslemesi özel ücretsiz ikramımızdır.

Yeme İçme

07.30-09.00 Kahvaltı 09.00-09.30 Geç Kahvaltı 12.00-13.30 Öğle Yemeği 15.30-16.30 Kahve Saati 19.00-20.30 Akşam Yemeği 10.00-23.00 Havuz Bar (İthal içecekler-dondurma-taze meyve suyu-türk kahvesi-ayran-şişe içecekler)

Ücretli Aktiviteler

Fotoğraf Servisi Doktor Telefon ve Faks Hizmeti Masaj, Kese ve Cilt Bakımları Sauna Türk Kahvesi Telefon Ütü Servisi Çamaşırhane (Yıkama,ütü) Hamam Spa Merkezi Emanet Kasa

Ücretsiz Aktiviteler

Asansör Çocuk Havuzu Açık Havuz Kablosuz İnternet Açık Restoran Kapalı Restoran Toplantı Salonu Karma Kaydıraklı Havuz

Havuz

Çocuk Havuzu Açık Havuz

Çocuk için

Çocuk havuzu ve kaydırak bulunmaktadır.

Mesafe

Otel, Alanya Gazipaşa Havalimanı’na 35 km, Alanya’nın merkezine 7 km ve Alanyum alışveriş merkezine 5 km mesafede konumlanıyor. Denize Uzaklık 1 mt.

Otel Konsepti

Otel Konsepti Bilgi Bulunmamaktadır.

Oda Tipi

Oda Tipi Bilgisi Bulunmamaktadır.

Kampanya

Kampanya Bilgisi Bulunmamaktadır.

Otel Konumu

Başarılı
Müsait Değil
Detay İçin Müşteri Hizmetlerimiz 0242 606 0 391 Ulaşabilirsiniz.